منو اصلی
سرچ کنید

تلگرام یک نرم افزار پیام رسان می باشد که قابلیت های زیادی به کاربران ارائه می دهد.  این برنامه به دلیل سادگی کار و همچنن سرعت بالای آن خیلی زود طرفداران زیادی پیدا کرد. همچنین این نرم افزار در کشور ما هم کاربران زیادی پیدا کرده است. از این رو تصمیم گرفتیم توضیحات و آموزش هایی را در رابطه با هک تلگرام به شما عزیزان ارائه دهیم.

آیا امکان هک کردن تلگرام توسط نرم افزار خاصی وجود دارد ؟

خیر. هیچ نرم افزاری برای این کار وجود ندارد و تمام نرم افزارهایی که به این اسم در کانال های تلگرامی و سایت ها به فروش می رسند جعلی است.

چگونه تلگرام افراد هک می شود ؟

شما می توانید با اکانت تلگرام خود همزمان توسط کامپیوتر، گوشی، سایت تلگرام و حتی توسط چند نرم افزار دیگر (تلگرام فارسی، موبوگرام و …) وارد شوید و برای این کار تنها کافی است شماره تلفن خود که با آن تلگرام دارید را در هر یک از این نرم افزارها وارد کنید و با کدی که به شما اس ام اس می شود وارد شوید. این قابلیت این امکان را به افراد سودجو می دهد که با سو استفاده از اعتماد شما این کد را به نحوی از شما گرفته و با استفاده از آن وارد اکانت تلگرام شما شوند.

چگونه بفهمیم تلگرام ما هک شده است یا خیر ؟

برای این کار وارد تنظیمات تگلرام خود شوید.

Telegram-Hack-RomOnline.ir

وارد قسمت Privacy And Security شوید.

Telegram-Hack-2-RomOnline.ir

وارد قسمت Active Sessions شوید.

Telegram-Hack-3-RomOnline.ir

در این قسمت تمام دستگاه هایی که اکانت تلگرام شما در آن ها لاگین و در حال استفاده است را مشاهده می کنید.

Telegram-Hack-4-RomOnline.ir

اولین مورد همیشه گوشی خود شما است. اگر موردی دیگری بود ابتدا می توانید مشخصات آن را بخوانید و ببنید شاید گوشی یا کامپیوتر دیگر شما باشد. در غیر این صورت گزینه Terminate All Other Seasions را بزنید تا اکانت شما از سایر دستگاه ها پاک شود. شما همیشه می توانید از این قسمت اکانت خود را کنترل کنید.

خیال خود را راحت کنید، تایید 2 مرحله ای را فعال کنید.

بدون شک بهترین کار برای تضمین امنیت اکانت شما فعال کردن تایید 2 مرحله ای است. زمانی که شما این قابلیت را فعال می کنید، هر وقت که بخواهید وارد اکانت تلگرام خود شوید، علاوه بر کدی که تلگرام برای شما اس ام اس می کند، شما نیاز به وارد کردن یک پسورد دارید!! حتی اگر کد ورود به تلگرام شما را افراد دیگری داشته باشید بدون این رمز نمی توانند وارد تلگرام شما شوند.

برای فعال کردن تایید دو مرحله ای :

وارد تنظیمات تلگرام خود شوید.

Telegram-Hack-RomOnline.ir

وارد قسمت Privacy And Security شوید.

Telegram-Hack-2-RomOnline.ir

وارد قسمت Two-Step Verification شوید.

Telegram-Hack-5-RomOnline.ir

روی Set Additional Password کلیک کنید.

telegram-hack-10-romonline.ir

حالا می توانید یک رمز ورود برای تگرام تعیین کنید. بعد از وارد کردن رمز از شما یک ایمیل هم می خواهد که در صورت فراموش کردن این رمز از طریق این ایمیل آن را بازیابی کنید.

Telegram-Hack-7-RomOnline.ir

Telegram-Hack-8-RomOnline.ir

نکاتی درباره تایید 2 مرحله ای :

  • فعال کردن این مورد در حال حاضر بهترین راه برای تضمین امنیت اکانت شما می باشد.
  • رمزی که در این قسمت وارد می کنید را در اختیار کسی قرار ندهید.
  • با رعایت موارد بالا تگلرام شما هرگز هک نخواهد شد.
  • در صورت فراموش کردن رمزی که در تایید 2 مرحله ای انتخاب کرده باشید، اگر ایمیلی هنگام تعیین رمز وارد نکرده باشید دیگر نمی توانید وارد اکانت تلگرام خود شوید.
حمایت از ما