خانه / درباره ما

درباره ما

گروه انجمن رام آنلاین ، از سال 1391 به صورت یک انجمن تخصصی در رابطه با ارائه به روزترین رام های اندرویدی به هم میهنان گرامی کار خود را به صورت حرفه ای شروع کرد. با این حال ما در تمام این مدت خلا نبود یک سایت جامع ، به روز ، کاربرپسند و از همه مهمتر نبود یک سایت با مدیریت ، نظارت و پشتیبانی قوی در حوضه ارائه رام های معتبر اندرویدی را حس کردیم. همین هم ما را بر این داشت تا چهار سال بعد سایت تخصصی romonline را با هدف تکمیل این خلا و ارتقا سطح دسترسی همه کاربران عزیز میهنمان پایه ریزی و ارائه دهیم.
اهداف اصلی گروه romonline ارائه رام های معتبر و تست شده و مطابق با استاندارد های جهانی به کاربران عادی و متخصص این رشته است. به طوری که در تمام مراحل کار شانه با شانه در کنار کاربران و مشتریان سایت باشیم.
همه تلاش ما بر این است که کاربران را مانند شرکای خود دانسته و برای آنها در وقت و هزینه تا حد امکان صرفه جویی کنیم.
گروه رام آنلاین در ابتدا فقط از پنج متخصص نرم افزار تشکیل می شد که با اطلاع رسانی ، آموزش و رفع مشکلات کاربران به صورت سطحی و با دید یک وظیفه ساده می پرداخت. اما با پیشرفت هرچه بیشتر سایت و استقبال روزافزون شما بازدید کنندگان گرامی برآن شدیم که از متخصصان بیشتری مشورت و راهنمایی دریافت نماییم تا بتوانیم آن طور که شایسته شما رام آنلاینی های عزیز است، خدمت رسانی کنیم.