منو اصلی
سرچ کنید

امنیت یکی از دغدغه های اصلی گوشی های اندروید است، برای تامین امنیت بیشتر گوشی شما،گوگل یک سرویس جدید را از اندروید 5 به بعد معرفی کرد که به این سرویس Factory Reset Protection یا به اختصار FRP می گویند. تصور کنید گوشی خود را گم کردید یا گوشی شما به سرقت رفته است، اولین کاری که سارق انجام میده گوشی رو ریسیت (بازنشانی به تنظیمات کارخانه) می کنه یا به شخص دیگه ای میفروشه، اما زمانی که شما یک اکانت گوگل تو گوشیتون وارد کردید و گوشی شما رمز هم داشته باشه ( الگو،پسورد،پین…) سارق نمی تونه از طریق تنظیمات گوشی رو ریسیت کنه و مجبور میشه از ریکاوری گوشی این کار رو انجام بده، پس از ریسیت کردن گوشی از ریکاوری، گوشی قبل از وارد شدن به منو اصلی،درخواست اکانت گوگل صاحب دستگاه رو می کنه و تا زمانی که اکانت گوگل صاحب دستگاه وارد نشه گوشی وارد منو نمی شه و سارق نمی تونه از گوشی استفاده کنه! خوب حالا اگه به جای گم کردن گوشی یا به سرقت رفتن آن، رمز اکانت گوگل خود را فراموش کنید چطور؟ در ادامه با ما همراه باشید با آموزش حذف FRP Lock گوشی های Nexus ، با آموزش ما در چند دقیقه می تونید به سادگی FRP Lock را حذف کنید.
تمام چیزهایی که شما نیاز دارید :
در تمام مراحل انجام کار،تنها چیزی که نیاز دارید موجود بودن سیم کارت داخل گوشی است.

آموزش حذف Frp Lock در گوشی های Nexus :
1.در اولین صفحه،گوشی از شما درخواست می کند به یک Wifi وصل شوید،یک Wifi انتخاب کنید،صفحه ورود رمز wifi برای شما باز می شود،اما به جای زدن رمز wifi گزینه  “,” نگه دارید تا وارد تنظیمات شوید.
2.بر روی گزینه Language کلیک کنید و بالا سمت راست صفحه گزینه تنظیمات ( 3 نقطه ) را بزنید و گزینه “Help & feedback” را انتخاب کنید.
3.برای شما یک صفحه جستجو باز می شود، هر چی می خواهید بنویسید و متن را انتخاب کرده و نگه دارید، از منو باز شده گزینه  “Share” را انتخاب کنید.
4.برنامه Google messenger را انتخاب کنید و بعد از باز شدن برنامه “New message” را بزنید.
5.یک شماره به دلخواه در قسمت “To” وارد کنید و  “Send to” را بزنید.
6.شما یک آیکون شبیه برنامه مخاطبین در بالا سمت راست صفحه می بینید، روی آن کلیک کنید و سپس روی آیکون تیک هم کلیک کنید، آیکون گوشی برای شما ظاهر می شود که با کلیک روی آن می توانید تماس بگیرید.
7.وقتی تماس برقرار شد،پایان تماس را بزنید و با زدن روی علامت تلفن مجدد به صفحه شماره گیری بروید.
8.در این صفحه *#*#4636#*#* را شماره گیری کنید تا وارد Test Mode شوید.
9.گزینه “Usage statistics” را انتخاب کنید و از بالای صفحه گزینه برگشت را بزنید، الان شما وارد تنظیمات گوشی شدید !
10.از تنظیمات، گوشی خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید.
11.تبریک می گوییم،شما با موفقیت Frp Lock گوشی خود را حذف کردید.

دیدگاه خود را ارسال کنید
حمایت از ما